ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXII Lietuvos
asmeninis čempionatas


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Donatui Lapieniui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


X Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


IX Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


X Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


US Invitational 2016/C dalyvauja
Vytautas Vaitonis


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr10
Gintaras Vekelis


WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


World Cup 20 sf 02
Saulius Voveris


World Cup 20 sf 03
Viktoras Mamonovas


World Cup 20 sf 04
Saulius Voveris


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7 - ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Čekija - Europa

Elmars Zemgalis
Memorial - dalyvauja
Vytautas Sutkus


Valdemars (Val)
Zemitis Memorial -
dalyvauja
Gintaras Vekelis ir
Bronislavas Krikščiūnas


WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WS/MN/139 dalyvauja
Arūnas Ščiupokas


USA/2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC40/pr05 dalyvauja
Manvel Avetisian


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


X PASAULIO MOTERŲ KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ OLIMPIADA



2015 m. rugsėjo 1 d. startuoja X Pasaulio moterų korespondencinių šachmatų olimpiada (finalas). Olimpiadoje varžysis Italijos, Rumunijos, Kanados, Vokietijos, Ukrainos, Lenkijos, Slovakijos, Anglijos, Rusijos, Australijos, Čekijos ir Lietuvos komandos (kiekvienoje komandoje po 4 dalyves).


Lietuvos komandos žaidėjos pagal lentas:


1 lenta - Jelizaveta Potapova LIM


2 lenta - Jurgita Dambrauskaitė LIM


3 lenta - Vilma Dambrauskaitė LGM


4 lenta - Justina Petkevičiūtė



Atnaujinta 2015 m. liepos 21 d.




Vedybos yra nuolatinė auka, niekada nesitikėk kada nors atsilošti ką paaukojai.
Deividas Teiloras