ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXVI Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


I Karaliaus Mindaugo
taurė


II Karaliaus Mindaugo
taurė


Memorialinis turnyras A,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


Memorialinis turnyras B,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


2018 Europos
kandidatų turnyras
1 grupė
Dmitrijus Chocenka


2018 Europos
kandidatų turnyras
2 grupė
Alfonsas Kupšys


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Rusija - Pasaulis

WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


XVII PASAULIO KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ OLIMPIADA



Atrankinės varžybos (2006 - 2008)


XVII Pasaulio korespondencinių šachmatų olimpiada (atrankinis etapas) startavo 2006 metų sausio 10 d. Olimpiados pirmajame etape varžėsi 52 Pasaulio šalių komandos (312 dalyvių) penkiose grupėse: 1 grupė, 2 grupė, 3 grupė, 4 grupė ir 5 grupė.


Lietuvos komanda varžėsi pirmoje grupėje (11 komandų) ir užėmė aštuntą vietą.


Rezultatai pagal lentas:


1 lenta - Gediminas Šarakauskas, 2½ taško, 10 vieta


2 lenta - Aleksandras Jegorovas, 4 taškai, 10 vieta


3 lenta - Anatolijus Novikovas IM, 2 taškai, 11 vieta


4 lenta - Valdas Bučinskas, 4½ taško, 7 vieta


5 lenta - Žilvinas Lapėginas, 6½ taško, 3 vieta


6 lenta - Dmitrijus Chocenka, 7½ taško, 2 vieta



RUS Rusija - 40½ taško, 67 %


ITA Italija - 37½ taško, 62 %


AUT Austrija - 35½ taško, 59 %


NOR Norvegija - 34½ taško, 57 %


BRA Brazilija - 34 taškai, 56 %


POL Lemkija - 30½ taško, 50 %


ISR Izraelis - 28 taškai, 46 %


LTU Lietuva - 27 taškai, 44 %


CUB Kuba - 26½ taško, 44 %


HGK Honkongas - 19½ taško, 32 %


Isolated Chess Players - 16½ taško, 27 %




Marijus Kulvietis
Marijus Kulvietis