ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(finalas)



XXII Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalas)



XXXVII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXVI Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


I Karaliaus Mindaugo
taurė


II Karaliaus Mindaugo
taurė


Memorialinis turnyras A,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


Memorialinis turnyras B,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


SSKK 80
Vitalijus Novikovas


WCCC39CT
kandidatų turnyras
2 grupė
Aleksandr Korabliov


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


Laisvės liepsna

Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


EU/C2018/ct02
Alfonsas Kupšys


WC43/sf/3
Vytautas Sutkus


WC43/sf/6
Alfredas Samerdokas


WC43/pr/1
Rišard Kurylo


WC43/pr/3
Jūras Mickevičius


WC43/pr/6
Arūnas Šalnaitis


WC43/pr/8
Tadas Gibas


WC43/pr/10
Algirdas Rauduvė


Chessfriends Rochade 5171 - 30 Years
komandinis turnyras


GER/CM06/D
Rišard Kurylo


EU/C72P/SF/4
Saulius Voveris, Dmitrijus Chocenka


EU/C72P/SF/5
Saulius Voveris


EU/C2019/sf 11
Rišard Kurylo


EU/C2019/pr 13
Regina Sutkienė


EU/C2019/pr 14
Remigijus Davidavičius, Vytautas Boreika


EU/C2018/sf 8
Alvydas Grinkevičius


CL/2019/B2
Amber Kings


WC22/ SF2
Saulius Voveris


WC22/ SF3
Gediminas Voveris


World Cup 21 -
Finalas!


Veterans World
Cup 12


Veterans World
Cup 11


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8 Finalas!


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


7th Webchess Open
Tournament


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

George D. Pyrich komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


XVIII PASAULIO KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ OLIMPIADA



Atrankinės varžybos (2009 - 2012)


XVIII Pasaulio korespondencinių šachmatų olimpiada (atrankinis etapas) startavo 2009 metų rugsėjo 10 d. Olimpiados pirmajame etape varžėsi 45 Pasaulio šalių komandos (270 dalyvių) penkiose grupėse: 1 grupė, 2 grupė, 3 grupė, 4 grupė ir 5 grupė.


Lietuvos komanda varžėsi penktoje grupėje (9 komandos) ir užėmė šeštą vietą.


Rezultatai pagal lentas:


1 lenta - Alfonsas Kupšys SIM, 4 taškai, 5 vieta


2 lenta - Pavel Rubinas SIM, 4 taškai, 3 vieta


3 lenta - Vytautas Andriukaitis GM, 4½ taško, 2 vieta


4 lenta - Marijonas Ročius SIM, 5½ taško, 1 vieta


5 lenta - Virginijus Dambrauskas SIM, 2 taškai, 8 vieta


6 lenta - Dmitrijus Chocenka, 3½ taško, 7 vieta



SVK Slovakija - 28½ taško, 59 %


ESP Ispanija - 27 taškai, 56 %


RUS Rusija - 26½ taško, 55 %


AUT Austrija - 25 taškai, 52 %


AUS Australija - 24 taškai, 50 %


LTU Lietuva - 23½ taško, 48 %


NCA Nikaragva - 21 taškas, 43 %


NOR Norvegija - 20½ taško, 42 %


IRL Airija - 20 taškų, 41 %




Pasiruošta XIV Pasaulio šachmatų olimpiados dalyvių apdovanojimui
Pasiruošta XIV Pasaulio šachmatų olimpiados dalyvių apdovanojimui.