ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


I Karaliaus Mindaugo
taurė


Memorialinis turnyras A,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


Memorialinis turnyras B,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


2018 Europos
kandidatų turnyras
1 grupė
Dmitrijus Chocenka


2018 Europos
kandidatų turnyras
2 grupė
Alfonsas Kupšys


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Rusija - Pasaulis

WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


V EUROPOS KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ KOMANDINIS ČEMPIONATAS



Pusfinaliai (1994 - 1999)


V Europos korespondencinių šachmatų komandinis čempionatas (atrankinis etapas) startavo 1994 m. gruodžio 30 d. Čempionato pirmajame etape varžėsi 31 komanda (372 dalyviai) trijose grupėse: 1 grupė, 2 grupė ir 3 grupė.


Lietuvos komanda (Team 2) varžėsi trečioje grupėje (10 komandų) ir iškovojo antrą vietą.


Rezultatai pagal lentas:


1 lenta - Boris Rumiancevas GM, 5 taškai, 5 vieta


2 lenta - Anicetas Uogelė IM, 5½ taško, 3 vieta


3 lenta - Viktoras Milvydas IM, 6 taškai, 3 vieta


4 lenta - Gintautas Petraitis, 4½ taško, 6 vieta


5 lenta - Emilis Šlekys, 4 taškai, 7 vieta


6 lenta - Dainius Minelga / Sigitas Marcinkevičius, 4½ taško, 6 vieta


7 lenta - Alfonsas Kupšys, 6½ taško (IM norma), 1 vieta


8 lenta - Virginijus Dambrauskas IM, 6 taškai, 5 vieta


9 lenta - Aleksandras Agejevas IM, 4½ taško, 6 vieta


10 lenta - Pavel Rubinas, 6½ taško, 2 vieta


11 lenta - Vytautas Sutkus / Vitalijus Novikovas, 3 taškai, 8 vieta


12 lenta - Vytautas Vaitonis, 6½ taško, 2 vieta



CZE Čekija (Team 8) - 66 taškai, 61 %


LTU Lietuva (Team 2) - 62½ taško, 57 %


UKR Ukraina (Team 9) - 62 taškai, 57 %


FRA Prancūzija (Team 10) - 60 taškų, 55 %


NED Nyderlandai (Team 3) - 58½ taško, 54 %


BEL Belgija (Team 6) - 55½ taško, 51 %


FIN Suomija (Team 5) - 53½ taško, 49 %


SCO Škotija (Team 7) - 50 taškų, 46 %


POR Portugalija (Team 1) - 47½ taško, 43 %


WLS Velsas (Team 4) - 24½ taško, 22 %



Finalas (1999 - 2004)


Finale Lietuvos komanda (Team 8) užėmė antrą vietą. Rezultatai pagal lentas:


1 lenta - Vytautas Andriulaitis, 6 taškai (GM norma), 3 vieta


2 lenta - Boris Rumiancevas GM / Virginijus Grabliauskas, 5 taškai, 7 vieta


3 lenta - Alfonsas Kupšys SIM, 6 taškai, 3 vieta


4 lenta - Vitalijus Novikovas IM, 6 taškai, 4 vieta


5 lenta - Virginijus Dambrauskas IM, 5½ taško, 6 vieta


6 lenta - Algirdas Bandza, 5½ taško (IM norma), 5 vieta


7 lenta - Anicetas Uogelė SIM, 5 taškai, 5 vieta


8 lenta - Viktoras Milvydas IM, 6½ taško, 4 vieta


9 lenta - Vytautas Vaitonis, 6½ taško (IM norma), 3 vieta


10 lenta - Pavel Rubinas, 8½ taško (GM norma), 1 vieta


11 lenta - Aloyzas Kveinys / Darius Zagorskis, 5 taškai, 7 vieta


12 lenta - Marijonas Ročius, 8½ taško (IM norma), 1 vieta



GER Vokietija (Team 9) - 83 taškai, 69 %


LTU Lietuva (Team 8) - 74 taškai, 61 %


CZE Čekija (Team 3) - 68½ taško, 57 %


SVK Slovakija (Team 4) - 67 taškai, 55 %


UKR Ukraina (Team 6) - 61 taškas, 50 %


SWE Švedija (Team 10) - 57½ taško, 47 %


EST Estija (Team 2) - 57 taškai, 47 %


ITA Italija (Team 11) - 54½ taško, 45 %


SUI Šveicarija (Team 7) - 54½ taško, 45 %


ENG Anglija (Team 5) - 52 taškai, 43 %


SLO Slovėnija (Team 1) - 31 taškas, 25 %




Šachmatininkai