SIDABRO MEDALIAI VII PASAULIO MOTERŲ KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ OLIMPIADOJE

Lietuvos rinktinė

Po triumfo VI Pasaulio moterų korespondencinių šachmatų olimpiadoje Lietuvos šachmatininkėms pavyko pratęsti sėkmingą pasirodymą - VII Pasaulio moterų korespondencinių šachmatų olimpiada (2007 – 2009) užėmė antrą vietą ir iškovojo sidabro medalius.

Finalinėse varžybose dalyvavo 10 komandų. Nugalėjo Slovėnijos šachmatininkės, surinkusios 25 taškus iš 36 galimų. Sidabro medalius pelniusi Lietuvos rinktinė (nuotraukoje iš kairės: Vineta Kveinys, Jelizaveta Potapova, Jurgita Dambrauskaitė ir Vilma Dambrauskaitė) surinko 23½ taško.

Trečioji vieta atiteto varžybų favoritėms laikytoms Vokietijos šachmatininkėms, surinkusioms 23 taškus. Toliau vietos pasiskirstė taip: 4. Italija, 5. Čekija, 6. Rusija, 7. Rumunija, 8. Anglija, 9. Argentina ir 10. Kazachstanas.

Varžybos vyko populiariausiu šachmatų ėjimų transmisijos būdu – panaudojant Tarptautinės korespondencinių šachmatų federacijos šachmatų web serverį.