ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXVI Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


I Karaliaus Mindaugo
taurė


Memorialinis turnyras A,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


Memorialinis turnyras B,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


2018 Europos
kandidatų turnyras
1 grupė
Dmitrijus Chocenka


2018 Europos
kandidatų turnyras
2 grupė
Alfonsas Kupšys


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Rusija - Pasaulis

WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija



PASAULIO KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ
AUKŠTESNĖS KLASĖS TURNYRAI



Atnaujinta 2015 m. gruodžio 27 d.

Žaidėjų kvalifikaciniai reikalavimai Pasaulio korespondencinių šachmatų aukštesnės klasės turnyruose, siunčiant ėjimus internetu



WS / H / 479 - Arūnas Šalnaitis, 5 taškai iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 464 - Tadas Gibas, 5 taškai iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 458 - Arūnas Šalnaitis, 3 taškai iš 6 galimų, 5 vieta


WS / H / 440 - Tadas Gibas, 5 taškai iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 394 - Romas Rutkus, 4 taškai iš 6 galimų, 2 - 3 vietos


WS / H / 392 - Romas Rutkus, 5 taškai iš 6 galimų, 2 vieta


WS / H / 386 - Kęstutis Kadonas, 0 taškų iš 6 galimų, 7 vieta


WS / H / 383 - Gintarė Bloznelytė-Chocenkienė, 3½ taško iš 6 galimų, 2 - 3 vietos


WS / H / 376 - Tadas Gibas, 4 taškai iš 6 galimų, 2 vieta


WS / H / 305 - Kęstutis Mužas, 2½ taško iš 6 galimų, 5 vieta


WS / H / 283 - Kęstutis Mužas, 3 taškai iš 6 galimų, 4 vieta


WS / H / 235 - Bronius Rimkus, 4 taškai iš 6 galimų, 3 vieta


WS / H / 234 - Bronius Rimkus, 4½ taško iš 6 galimų, 2 vieta


WS / H / 197 - Aleksandr Korabliov, 5 taškai iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 196 - Aleksandr Korabliov, 5½ taško iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 159 - Gintautas Bagdžius, 4½ taško iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 157 - Gintautas Bagdžius, 3½ taško iš 6 galimų, 3 vieta


WS / H / 106 - Gintaras Vekelis, 4½ taško iš 6 galimų, 1 vieta


WS / H / 039 - Vytautas Boreika, 3 taškai iš 6 galimų, 4 vieta


WS / H / 021 - Henrikas Jadenkus, 1½ taško iš 6 galimų, 6 vieta



Žaidėjų kvalifikaciniai reikalavimai Pasaulio korespondencinių šachmatų aukštesnės klasės turnyruose, siunčiant ėjimus paštu



EM / H / 085 - Petras Lukaševičius, 2½ taško iš 6 galimų, 5 vieta


EM / H / 057 - Petras Lukaševičius, 3 taškai iš 6 galimų, 4 vieta




Alfonsas Kupšys su diplomu
XIV Pasaulio šachmatų olimpiados dalyvis ALFONSAS KUPŠYS su diplomu.