ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(finalas)



XXII Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalas)



XXXVII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXVI Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


III Karaliaus Mindaugo
taurė


II Karaliaus Mindaugo
taurė


I Karaliaus Mindaugo
taurė


Memorialinis turnyras,
skirtas Anicetui Uogelei
atminti


Memorialinis turnyras A,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


Memorialinis turnyras B,
skirtas Maksui Zavanelli
atminti


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


SSKK 80
Vitalijus Novikovas


WCCC39CT
kandidatų turnyras
2 grupė
Aleksandr Korabliov


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Rumbauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


Turnyras skirtas Šveicarijos federacijos 35-mečiui
Alfonsas Kupšys


CZE Invitationals20/Lomnice15
Aleksandr Korabliov


USA Invitational 2020 - B
Povilas Pakėnas


USA Invitational 2020 - C
Jonas Lukšas


Jubilee 35 Years Swiss CC Section C
Virginijus Dambrauskas


EU/CT2020/ct 1 4
Virginijus Dambrauskas


Laisvės liepsna

Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU/C72/final
Alfredas Samerdokas


EU/CT2020/ct 1 3
Gediminas Voveris


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU/C2020/sf 7
Gediminas Voveris


EU/C2018/ct02
Alfonsas Kupšys


WC44/sf/6
Vytautas Sutkus


WCCC44PR 3
Gediminas Voveris


WC43/sf/3
Vytautas Sutkus


WC43/sf/6
Alfredas Samerdokas


WC43/pr/1
Rišard Kurylo


WC43/pr/3
Jūras Mickevičius


WC43/pr/6
Arūnas Šalnaitis


WC43/pr/8
Tadas Gibas


WC43/pr/10
Algirdas Rauduvė


Chessfriends Rochade 5171 - 30 Years
komandinis turnyras


GER/CM06/D
Rišard Kurylo


EU/C72P/SF/4
Saulius Voveris, Dmitrijus Chocenka


EU/C72P/SF/5
Saulius Voveris


EU/C2019/sf 11
Rišard Kurylo


EU/C2019/pr 13
Regina Sutkienė


EU/C2019/pr 14
Remigijus Davidavičius, Vytautas Boreika


EU/C2018/sf 8
Alvydas Grinkevičius


CL/2019/B2
Amber Kings


WC22/ SF2
Saulius Voveris


WC22/ SF3
Gediminas Voveris


World Cup 21 -
Finalas!


Veterans World
Cup 12


Veterans World
Cup 11


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8 Finalas!


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


7th Webchess Open
Tournament


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

George D. Pyrich komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


PASAULIO KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ 960
ASMENINIAI TURNYRAI



Atnaujinta 2015 m. lapkričio 30 d.

Pasaulio korespondencinių šachmatų 960 asmeninių turnyrų nuostatos



Finalas:


Chess 960 - Final 03 - Saulius Voveris



Pusfinaliai:


Chess 960 - prel. 028 - Vytautas Matijošius


Chess 960 - prel. 019 - Saulius Voveris, 5½ taško iš 8 galimų, 3 vieta


Chess 960 - prel. 014 - Saulius Voveris, 6½ taško iš 8 galimų, 1 vieta


Chess 960 - prel. 013 - Saulius Voveris, 8 taškai iš 8 galimų, 1 vieta




Protingas žaidimas pėstininkais rodo aukščiausią šachmatų supratimo laipsnį.
F. Maršal