SERVERIO PAGALBA


helponline

Vartotojas gali pasinaudoti ICCF web serverio teikiama pagalba, užduoti klausimus ir gauti arba rasti į juos atsakymus. Kairėje puslapio pusėje, kaip parodyta paveikslėlyje, yra sekančios nuorodos:


1. Online help - rinkinys naudingų puslapių, atsiveriančių atskiruose languose.

2. FAQ - dažniausiai užduodami klausimai, rinkinys klausimų ir atsakymų į juos. Šis rinkinys pasiekiamas ir paspaudus nuorodą Online help.

3. Bug report - čia galima pranešti apie pastebėtas klaidas serveryje.

4. Feedback - čia elektroniniu paštu galima siųsti savo nuomonę apie serverį.

5. Helpdesk - nuoroda, kuria naudojantis elektroniniu paštu galima kreiptis į atsakingą už serverio darbą asmenį, kad jis suteiktų paaiškinimus ir kitą pagalbą.Taigi, paspaudus nuorodą „Online help", atsivers toks langas:


helponlinepopup

Rekomenduojama perskaityti nors kelis pagalbos puslapius, kaip „Playing Rules“ arba „Frequently Asked Questions (FAQ)". Čia yra daug įdomios ir naudingos informacijos.


Šiuose pagalbos puslapiuose pateikiama visa informacija, kuri aprašoma atskirose serverio instrukcijos dalyse. Čia galima rasti ir tokią informaciją, kuri instrukcijose nepateikiama.


Čia pateikiama ir pagalbinė informacija, skirta serverio administratoriams.Paspaudus nuorodą „Frequently Asked Questions (FAQ)“, atsivers toks langas:


helponline_iehelponline_netKaip parodyta viršutiniame paveikslėlyje, vaizdas gaunamas naudojant Internet Explorer naršyklę, o žemiau - vaizdas gaunamas naudojant Netscape naršyklę. Jie atrodo skirtingai, bet turi tuos pačius naudingus myktukus, beveik identiškus tiems, kurie randami naršant įprastus interneto puslapius.


<- Back mygtukas - jį paspaudus, grįžtama į buvusį puslapį, iš kurio buvo patekta į šį puslapį.


-> Forward mygtukas - jį paspaudus, patenkama į puslapį, kuriame būta prieš paspausdami Back mygtuką.


Naršymas po „FAQ“ puslapius yra identiškas naršymas po įprastus interneto puslapiuos.


Kai susipažįstama su šia informacija, atsivėrę langai paprasčiausiai uždaromi.
Instrukciją ir paaiškinimus iš anglų kalbos išvertė ALEKSANDRAS JEGOROVAS.
Žaibo turnyras