ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


2018 Europos
kandidatų turnyras
1 grupė
Dmitrijus Chocenka


2018 Europos
kandidatų turnyras
2 grupė
Alfonsas Kupšys


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Rusija - Pasaulis

WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


X EUROPOS KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ KOMANDINIS ČEMPIONATAS



Atnaujinta 2015 m. lapkričio 27 d.

Pusfinaliai (varžybų pradžia 2014 m. birželio 10 d.).


X Europos korespondencinių šachmatų čempionate (atrankiniame etape) rungiasi 32 Europos komandos (256 žaidėjai) trijose grupėse: 1 grupė, 2 grupė ir 3 grupė.


Lietuvos komanda varžosi antroje grupėje su Portugalijos, Turkijos, Danijos, Rumunijos, Estijos, Bulgarijos, Ukrainos, Niederlandų, Belgijos ir Škotijos komandomis.


Žaidėjai pagal lentas:


1 lenta - Aleksandr Korabliov


2 lenta - Alfredas Samerdokas


3 lenta - Virginijus Braziulis


4 lenta - Vytautas Vaitonis


5 lenta - Gintaras Vekelis


6 lenta - Algirdas Rauduvė IM


7 lenta - Juras Mickevičius


8 lenta - Paulius Vaitkevičius / Dmitrijus Chocenka IM, 3½ taško iš 10 galimų, 11 vieta




Mano kompiuteris visada laimi, kai mes žaidžiame šachmatais. Tačiau boksuojuosi aš daug geriau !