ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


LTU 100

Memorialinis turnyras,
skirtas Borisui Rumiancevui
atminti


Memorialinis turnyras,
skirtas Romanui Arlauskui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


2018 Europos
kandidatų turnyras
1 grupė
Dmitrijus Chocenka


2018 Europos
kandidatų turnyras
2 grupė
Alfonsas Kupšys


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


XI Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


XII Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionato
(pusfinalis)
Jurgita Mališauskienė


X Baltijos jūros šalių
komandinis turnyras


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


EU / C 70 / final
Saulius Voveris


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 10


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Rusija - Pasaulis

WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


IX EUROPOS KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ KOMANDINIS ČEMPIONATAS



Finalas (varžybų pradžia 2014 m. birželio 10 d.).


IX Europos korespondencinių šachmatų čempionato finale dalyvauja 13 Europos komandų: Vokietijos, Italijos, Rusijos, Slovakijos, Ukrainos, Izraelio, Švedijos, Slovėnijos, Islandijos, Lietuvos, Anglijos, Austrijos ir Niederlandų komandos.


Lietuvos komandos sudėtis:


1 lenta - Pavel Rubinas GM


2 lenta - Vitalijus Novikovas SIM


3 lenta - Alfonsas Kupšys GM


4 lenta - Vytautas Andriulaitis GM


5 lenta - Gintautas Petraitis GM


6 lenta - Virginijus Grabliauskas GM


7 lenta - Dmitrijus Chocenka IM


8 lenta - Virginijus Dambrauskas SIM



Pusfinaliai (2011 - 2014)


IX Europos korespondencinių šachmatų komandinis čempionatas (atrankinis etapas) startavo 2011 m. liepos 15 d. Čempionato pirmajame etape varžosi 34 komandos (272 dalyviai) trijose grupėse: 1 grupė, 2 grupė ir 3 grupė.


Lietuvos komanda varžėsi antroje grupėje.


Žaidėjai pagal lentas:


1 lenta - Vitalijus Novikovas SIM, 5½ taško, 4 vieta


2 lenta - Pavel Rubinas GM, 6½ taško, 3 vieta


3 lenta - Alfonsas Kupšys SIM, 6 taškai, 3 vieta


4 lenta - Vytautas Andriulaitis GM, 5½ taško, 6 vieta


5 lenta - Gintautas Petraitis GM, 6½ taško, 5 vieta


6 lenta - Aleksandr Korabliov, 5 taškai, 6 vieta


7 lenta - Virginijus Dambrauskas SIM, 5½ taško, 8 vieta


8 lenta - Dmitrijus Chocenka IM, 7½ taško, 1 vieta



RUS Rusija - 59 taškai, 67 %


LTU Lietuva - 48 taškai, 54 %


AUT Austrija - 47½ taško, 53 %


ROU Rumunija - 47½ taško, 53 %


FIN Suomija - 44½ taško, 50 %


SUI Šveicarija - 44 taškai, 50 %


CZE Čekija - 43 taškai, 48 %


BLR Baltarusija - 41 taškas, 46 %


ESP Ispanija - 39 taškai, 44 %


SCO Škotija - 38½ taško, 43 %


POL Lenkija - 38 taškai, 43 %


LUX Liuksemburgas - 38 taškai, 43 %




Žinote, kaip kompiuteris laimėjo prieš Kasparovą ?
Labai paprastai - padarė šachą ir pakibo.