ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXII Lietuvos
asmeninis čempionatas


Memorialinis turnyras,
skirtas Donatui Lapieniui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


XI Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


X Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


IX Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


X Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


US Invitational 2016/C dalyvauja
Vytautas Vaitonis


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr10
Gintaras Vekelis


WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


World Cup 20 sf 02
Saulius Voveris


World Cup 20 sf 03
Viktoras Mamonovas


World Cup 20 sf 04
Saulius Voveris


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7 - ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Čekija - Europa

Elmars Zemgalis
Memorial - dalyvauja
Vytautas Sutkus


Valdemars (Val)
Zemitis Memorial -
dalyvauja
Gintaras Vekelis ir
Bronislavas Krikščiūnas


WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WS/MN/139 dalyvauja
Arūnas Ščiupokas


USA/2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC40/pr05 dalyvauja
Manvel Avetisian


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


WC41/sf03 dalyvauja
Vytautas Sutkus


Draugiški mačai

Esko Nuutilainen komandinis memorialas

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija



KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ MEMORIALINIAI TURNYRAI


Atnaujinta 2015 m. gruodžio 30 d.

Elmars Zemgalis Memorial (2015 - ????). Turnyre dalyvauja Vytautas Sutkus IM.



Valdemars (Val) Zemitis Memorial (2015 - ????). Turnyre dalyvauja Gintaras Vekelis ir Bronislavas Krikščiūnas.



Donatas Lapienis Memorial (2015 - ????), skirtas didmeistriui Donatui Lapieniui (1936 - 2014) atminti. Turnyre dalyvauja Pavel Rubinas GM, Vladas Gefenas SIM, Alfonsas Kupšys GM, Gintautas Petraitis GM, Dmitrijus Chocenka IM ir 10 užsienio šalių tarptautiniai vyresnieji meistrai ir tarptautiniai meistrai.



Geet memorial B (2014 - ????), skirtas olandų didmeistriui Dick van Geet (1932 - 2012) atminti. Turnyre dalyvauja Dmitrijus Chocenka IM.



2nd Thor Løvholt Team Tournament (2013 - 2015 m. m.) - II tarptautinis korespondencinių šachmatų komandinis turnyras, skirtas buvusiam Norvegijos korespondencinių šachmatų federacijos prezidentui Thor Løvholt atminti.



Emilis Šlekys Memorial - 12 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 8½, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 1½ taško.


Memorialiniame turnyre dalyvauja Pavel Rubinas GM, Virginijus Dambrauskas SIM, Algimantas Butnorius IM ir Dainius Minelga IM.



Janis Klovans Memorial (2012 - 2014 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Memorialinio turnyro rezultatai:


Pavel Rubinas GM, 7½ taško iš 14 galimų (SB = 52,75), 2 vieta


Vitalijus Novikovas SIM, 7½ taško iš 14 galimų (SB = 52,5), 3 vieta


Alfonsas Kupšys GM, 7½ taško iš 14 galimų (SB = 50,75), 6 vieta


Algimantas Butnorius 5 taškai iš 14 galimų, 15 vieta



Paul Keres - 95 Memorial Tournament (2011 - 2013 m. m.) - 13 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 8, SIM = 6, IM = 5, LGM = 3 ir ILM = 1½ taško.


Alfonsas Kupšys SIM - 7 taškai iš 14 galimų, 5 vieta (5 - 11 vietos).



Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament SF3 (2011 - 2012 m. m.). Tai komandinis turnyras - Lietuva 7 vietoje.


1 lenta - Vytautas Boreika, 3 taškai iš 9 galimų, 8 vieta.


2 lenta - Vasilijus Čiornas, 4½ taško iš 9 galimų, 7 vieta.


3 lenta - Juras Mickevicius, 2 taškai iš 9 galimų, 9 vieta.


4 lenta - Gintautas Bagdžius, 6 taškai iš 9 galimų, 2 vieta.


5 lenta - Eugenijus Paleckis, 5½ taško iš 8 galimų, 2 vieta.


6 lenta - Vladas Kraujūnas, 2½ taško iš 9 galimų, 10 vieta.



Karlis Vitols Memorial (2010 - 2012 m. m.) - 6 kategorijos turnyras, nustatytos normos: SIM = 9½, IM = 8½, LGM = 6 ir ILM = 3½ taško.


Vytautas Vaitonis - 7½ taško iš 14 galimų, 6 vieta ir Viktoras Mamonovas - 5 taškai, 15 vieta.



Janis Vitomskis Memorial (2009 - 2012 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Alfonsas Kupšys SIM - 9 taškai iš 14 galimų, 3 vieta ir Viktoras Mamonovas - 4½ taško, 15 vieta.



Henry Southwell Memorial (2009 - 2011 m. m.) - 7 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 11, SIM = 9, IM = 8, LGM = 5 ir ILM = 3 taškai.


Kristijonas Kameneckas - 3½ taško iš 14 galimų, 15 vieta.



Robertas Sutkus Memorial (2008 - 2011 m. m.) - 9 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 10, SIM = 8, IM = 7, LGM = 4½ ir ILM = 2½ taško.


Vytautas Sutkus - 9 taškai iš 14 galimų, 2 vieta (SIM norma), Povilas Pakėnas - 7 taškai, 10 vieta (IM norma), Viktoras Mamonovas - 4 taškai, 14 vieta ir Kristijonas Kameneckas - 2½ taško, 15 vieta.



Ragozin Memorial (2008 - 2011 m. m.) - 12 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 8½, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 1½ taško.


Vitalijus Novikovas SIM - 8 taškai iš 14 galimų, 6 vieta.



Sergey Korolev Memorial (2008 - 2010 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Pavel Rubinas SIM - 8 taškai iš 14 galimų, 5 vieta.



Memorial „Harro Otte“ - Preliminary 1 (2007 - 2009 m. m.). Tai komandinis turnyras - Lietuva 9 vietoje.


1 lenta - Vladas Kraujūnas, 2½ taško iš 8 galimų, 6 vieta.


2 lenta - Vaidas Vyšniauskas, 1½ taško iš 8 galimų, 8 vieta.


3 lenta - Robertas Sakinis, 1½ taško iš 8 galimų, 9 vieta.


4 lenta - Kęstutis Mikalauskis, 1 taškas iš 8 galimų, 8 vieta.


5 lenta - Kęstutis Andrašiūnas, ½ taško iš 8 galimų, 9 vieta.


6 lenta - Mindaugas Krikščionaitis, 6 taškai iš 8 galimų, 2 vieta.



H J Mostert Memorial Webserver Open 1 (2006 - 2009 m. m.) - 6 kategorijos turnyras, nustatytos normos: SIM = 5½, IM = 5, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Kristijonas Kameneckas - 3½ taško iš 8 galimų, 6 vieta.



Stephen Tatlow Memorial (2004 - 2006 m. m.) - 5 kategorijos turnyras, nustatytos normos: SIM = 10, IM = 9, LGM = 6 ir ILM = 3½ taško.


Algis Misiūnas - 5½ taško iš 14 galimų, 12 vieta.



Bogdan Sliwa Memorial (2004 - 2006 m. m.).


Dr. Rišard Kurylo - 7 taškai iš 14 galimų, 7 vieta.



Martin Christoffel Memorial section Gold (2002 - 2005 m. m.) - 14 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 7½, SIM = 6, IM = 5, LGM = 2½ ir ILM = 1 taškas.


Alfonsas Kupšys SIM - 4 taškai iš 14 galimų, 14 vieta.



Martin Christoffel Memorial section Red (2002 - 2004 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, SIM = 7, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Vytautas Andriulaitis GM - 8 taškai iš 14 galimų, 6 vieta.



Reg Gillman Memorial group B (1999 - 2001 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Vytautas Andriulaitis - 10½ taško iš 13 galimų, 1 vieta (GM norma).



Rozinov Memorial (1998 - 2002 m. m.) - 6 kategorijos turnyras, nustatytos normos: IM = 8½, LGM = 6 ir ILM = 3½ taško.


Juozas Jocas - 7½ taško iš 14 galimų, 8 vieta.



Secchi Vigneau Memorial (1996 - 2000 m. m.) - 10 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9½, IM = 7, LGM = 4 ir ILM = 2 taškai.


Boris Rumiancevas GM - 8 taškai iš 14 galimų, 6 vieta ir Robertas Sutkus GM - 6 taškai.



Lascurain Memorial (1996 - 2000 m. m.) - 11 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 9, IM = 6, LGM = 3½ ir ILM = 2 taškai.


Robertas Sutkus GM - 6 taškai iš 14 galimų, 9 vieta ir Boris Rumiancevas GM - 4½ taško.



2 Paul Keres Memorial Tournament (1995 - 1997 m. m.) - 8 kategorijos turnyras, nustatytos normos: GM = 10½, IM = 7½ ir ILM = 2½ taško.


Algimantas Kaminskas - 5 taškai iš 14 galimų, 12 vieta.



Alfredo Lewkowitz Memorial - Group B (1994 - 2001 m. m.) - 10 kategorijos turnyras, nustatytos normos: LGM = 4½ ir ILM = 2½ taško.


Valentinas Normantas IM - 12½ taško iš 16 galimų, 1 vieta (GM norma).



Karlis Betins Memorial (1993 - 1996 m. m.) - 5 kategorijos turnyras, nustatytos normos: IM = 9, LGM = 6 ir ILM = 3½ taško.


Alfonsas Kupšys - 12 taškų iš 14 galimų, 1 vieta (IM norma) ir Zenonas Petraitis - 8 taškai, 5 vieta.



1 Paul Keres Memorial Tournament (1986 - 1989 m. m.).


Algimantas Kaminskas - 12 taškų iš 16 galimų, 2 vieta.



Memoro de Majstro Zamenhof (1986 - 1989 m. m.).


Gintautas Barščiauskas - 8 taškai iš 16 galimų, 10 vieta.





Vedybos yra vienas rizikingiausių gambitų.
Deividas Teiloras