ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXII Lietuvos
asmeninis čempionatas


Memorialinis turnyras,
skirtas Donatui Lapieniui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


X Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


IX Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


X Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


US Invitational 2016/C dalyvauja
Vytautas Vaitonis


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr10
Gintaras Vekelis


WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


World Cup 20 sf 02
Saulius Voveris


World Cup 20 sf 03
Viktoras Mamonovas


World Cup 20 sf 04
Saulius Voveris


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7 - ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Čekija - Europa

Elmars Zemgalis
Memorial - dalyvauja
Vytautas Sutkus


Valdemars (Val)
Zemitis Memorial -
dalyvauja
Gintaras Vekelis ir
Bronislavas Krikščiūnas


WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WS/MN/139 dalyvauja
Arūnas Ščiupokas


USA/2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC40/pr05 dalyvauja
Manvel Avetisian


Draugiški mačai

Lenkija - Europa

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


TARPTAUTINIAI KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ TURNYRAI



PASAULIO TARPKONTINENTINIAI TURNYRAI:


8th Interzonal Team Tournament

Europa E komandoje, 4 lentoje žaidžia Gintaras Vekelis.


7th Interzonal Team Tournament

Europa D komanda, ALEKSANDR KORABLIOV, 1 vieta.


Interzonal - 2008

Europos - B komanda, VIKTORAS MAMONOVAS, 6 vieta.


Interzonal - 2006

Europos - B komanda, ALGIMANTAS BUTNORIUS, 3 vieta.


Interzonal - 2004

Europos - B komanda, MARIJONAS ROČIUS, 2 vieta.



Individualūs tarpzoniniai korespondencinių šachmatų turnyrai:


1st Interzonal Individual Tournament (IT/1 Group F) (2014 - ????) - Bronislavas Krikščiūnas



Pasaulio korespondencinių šachmatų olimpiados



ICCF „ČEMPIONŲ LYGA“




Pasaulio ir Europos korespondencinių šachmatų čempionatai


Korespondencinių šachmatų čempionai


Korespondencinių šachmatų turnyrai Pasaulio taurei laimėti


Tarptautinei korespondencinių šachmatų federacijai 50 metų. Jubiliejiniai turnyrai


Korespondencinių šachmatų turnyrai titulų normoms įvykdyti


Korespondencinių šachmatų kvalifikaciniai turnyrai


Korespondencinių šachmatų ICCF-Webchess turnyrai


Europos korespondencinių šachmatų komandiniai čempionatai



Korespondencinių šachmatų 960 turnyrai



Eberhardto Vilhelmo Europos taurės turnyras (1963- 1970)


IV Baltijos šalių komandinis turnyras BSTT4 (1980 - 1985)


V Baltijos šalių korespondencinių šachmatų komandinis čempionatas (1986 - 1991)


VII Baltijos šalių komandinis turnyras BSTT7 Team 15 (1997 - 2002) - 97 taškai iš 210, 12 vieta


VIII Baltijos šalių komandinis turnyras


I Baltijos šalių klubų korespondencinių šachmatų čempionatas




I korespondencinių šachmatų turnyras Baltijos šalių taurei „Nordbalt Cup 1“ laimėti (2002 - 2005)


I Baltijos šalių korespondencinių šachmatų čempionatas „Nordbalt / C1“ (1996 - 1999)


I Baltijos šalių senjorų korespondencinių šachmatų čempionatas „Nordbalt / VC1“ (1995 - 1998)


I-ASIS PABALTIJO KORESPONDENCINIŲ ŠACHMATŲ ČEMPIONATAS


BALTIJOS ŠALIŲ NAUJŲ ICCF ŽAIDĖJŲ TURNYRAS



Korespondencinių šachmatų memorialiniai turnyrai




MAČAI

Čekija - Europa 2015


Lietuva - JAV 2015


Italija - Europa 2015


Lietuvai atstovauja:


60 lentoje Saulius Voveris (2273)


71 lentoje Juras Mickevičius (2235)


124 lentoje Vytautas Matijošius (1707)



Suomija - Lietuva 2014


Latvija - Lietuva 2014


2014 m. kovo 17 d. startuoja draugiškas tarptautinis korespondencinių šachmatų mačas Vokietija - Europa. Iš viso 262 lentos. Organizuojant mačą pirmenybė buvo teikiama neaktyviems (anksčiau dalyvavusiems turnyruose) ir naujiems žaidėjams.


Lietuvai atstovauja:


33 lentoje Aleksandras Jegorovas (2411)


83 lentoje Valdas Bučinskas (2317)


85 lentoje Martynas Limontas (2315)


120 lentoje Vasilijus Čiornas (2258)


237 lentoje Vytautas Matijošius (1697)


251 lentoje Raimundas Ivanauskas (1800P)


252 lentoje Valerijus Jegorovas (1800P)


253 lentoje Henrikas Limontas (1800P)



Rusija - Europa (2012 - 2014) - 120½ : 79½


Vokietija - Lietuva (2013 - 2014) - 18 : 10


Lietuva - Švedija (2012 - 2013) - 17½ : 12½


Ukraina - Europa (2011 - 2013) - 75½ : 56½


Match Witolds Friends - Rest of the World (2012 - 2014) - 245½ : 258½


Škotija - Lietuva

Švedija - Pasaulis 62:76 (2008 - 2010)

Suomija - Lietuva 32:18 (2007 - 2009)

Lietuva - Šveicarija 18:22 (2007 - 2009)

Rumunija - Lietuva 9½:10½ (2006 - 2008)

Rusija - Pasaulis

Lietuva - Anglija

Lietuva - Portugalija

Lietuva - PAR

Lietuva - JAV

Lietuva - Suomija (1998 - 2001)

Lietuva - Suomija (1967 - 1971)




KITI TURNYRAI


BCCA Postal Championship 2014 / 15 Candidates A (2014 - 2015) - Irina Amelkina, 1 taškas iš 10 galimų, 6 vieta


British Championship Reserves A 2014 (2014 - 2015) - Irina Amelkina, 1 taškas iš 10 galimų, 10 vieta


LIPEAD-40 Semifinal Group 1 (2014 - ????) - Petras Lukaševičius


LIPEAD-40 Semifinal Group 13 (2014 - ????) - Viktoras Mamonovas



Viktoras (Vytas) Palciauskas Invitational (2014 - ????)


Afrikos (Ganos) organizuotas moterų turnyras iš ciklo „Sportas visiems“ (2006 - 2008 metai) - Jurgita Dambrauskaitė, 7½ taško iš 8 galimų, 1 vieta


25 metai Šveicarijos korespondencinių šachmatų federacijai. Turnyre dalyvavo:

Pavel Rubinas GM (grupė - SUI-25 / A) - 6½ taško iš 14 galimų, 13 vieta

Virginijus Dambrauskas SIM (grupė - SUI-25 / B2) - 5 taškai iš 14 galimų, 14 vieta


Rusijos korespondencinių šachmatų asociacijai - 20 metų

1000 metų Lietuvai

Rusijos korespondencinių šachmatų asociacijai - 15 metų


100 metų Lietuvos korespondenciniams šachmatamas


Chessfriends Rochade 5171 - 20 metų




Darius Zagorskis
DARIUS ZAGORSKIS - tarptautinis vyresnysis korespondencinių šachmatų meistras