ICCF logotipas

Vykstantys turnyrai

XXXIV Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXIII Lietuvos
asmeninis čempionatas


XXXII Lietuvos
asmeninis čempionatas


Memorialinis turnyras,
skirtas Donatui Lapieniui
atminti


X Pasaulio moterų
korespondencinų
šachmatų olimpiada
(finalas)


X Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


IX Europos
korespondencinių
šachmatų komandinis
čempionatas


XXI Pasaulio
korespondencinių
šachmatų olimpiada
(pusfinalis)


X Pasaulio moterų
korespondencinių
šachmatų čempionatas
(finalas)
Vilma Dambrauskaitė


US Invitational 2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


US Invitational 2016/B dalyvauja
Aleksandr Korabliov


US Invitational 2016/C dalyvauja
Vytautas Vaitonis


WC36/ct03 dalyvauja
Virginijus Grabliauskas


Laisvės liepsna

WC41/pr10
Gintaras Vekelis


WC41/pr12
Jurgita Mališauskienė


Europos
korespondencinių
šachmatų čempionatai


EU / C 69 / final
Alfredas Samerdokas


World Cup 21 -
ketvirtfinaliai


World Cup 20 sf 02
Saulius Voveris


World Cup 20 sf 03
Viktoras Mamonovas


World Cup 20 sf 04
Saulius Voveris


Veterans World
Cup 9


Veterans World
Cup 8


Veterans World
Cup 7 - ketvirtfinaliai


Veterans World
Cup 6 - Semifinal 08
Gediminas Voveris


Pasaulio
korespondencinių
šachmatų meistrų
klasės turnyrai


6th Webchess Open
Tournament


7th Webchess Open
Tournament


5th Webchess Open
Final
Bronislavas Krikščiūnas


Čekija - Europa

Elmars Zemgalis
Memorial - dalyvauja
Vytautas Sutkus


Valdemars (Val)
Zemitis Memorial -
dalyvauja
Gintaras Vekelis ir
Bronislavas Krikščiūnas


WC40/sf03 dalyvauja
Algirdas Rauduvė


WC40/sf06 dalyvauja
Aleksandr Korabliov


WS/MN/139 dalyvauja
Arūnas Ščiupokas


USA/2016/A dalyvauja
Pavel Rubinas


WC40/pr02 dalyvauja
Juras Mickevičius


WC40/pr05 dalyvauja
Manvel Avetisian


Draugiški mačai

Lenkija - Europa

Kompiuteris

ICCF web serveris

Instrukcijos
Žaidimo taisyklės

Aforizmai ir dar kai kas
Laisvoji enciklopedija


TITULUOTI  ŽAIDĖJAI




DIDMEISTRIAI GM (International Grandmaster)


920216   Vytautas Andriulaitis


920286   Virginijus Grabliauskas


920043   Alfonsas Kupšys


920085   Donatas Lapienis †


920002   Valentinas Normantas


920211   Gintautas Petraitis


920017   Pavel Rubinas


920014   Boris Rumiancevas


920003   Robertas Sutkus †



DIDMEISTRĖ LGM (Lady Grandmaster)


920256   Vilma Dambrauskaitė



TARPTAUTINIAI VYRESNIEJI MEISTRAI SIM (Senior International Master)


920048   Virginijus Dambrauskas


920001   Vladas Gefenas


920025   Viktoras Milvydas


920051   Vitalijus Novikovas


920125   Marijonas Ročius


920057   Anicetas Uogelė


920293   Darius Zagorskis



TARPTAUTINIAI MEISTRAI IM (International Master)


920053   Aleksandras Agejevas


920066   Algirdas Bandza


920315   Algimantas Butnorius


920357   Dmitrijus Chocenka


920052   Algimantas Kaminskas


920016   Julijonas Krimeris


929021   Dr. Ryšard Kurylo


920160   Alius Mikėnas


920012   Vladas Mikėnas †


920259   Dainius Minelga


920194   Anatolijus Novikovas


920106   Povilas Pakėnas


920008   Gediminas Rastenis


929018   Algirdas Rauduvè


920030   Leo Rozentalis


920247   Rimantas Rupšys


920371   Alfredas Samerdokas


920112   Andrius Šimkus


920004   Emilis Šlekys †


920005   Vytautas Sutkus


920036   Vytautas Vaitonis


920120   Ričardas Žitkus



TARPTAUTINĖS MEISTRĖS LIM (Lady International Master)


920327   Jurgita Dambrauskaitė


920322   Jelizaveta Potapova



EUROPOS ČEMPIONAI


920057   Anicetas Uogelė


920001   Vladas Gefenas


920008   Gediminas Rastenis


920002   Valentinas Normantas


920120   Ričardas Žitkus


920160   Alius Mikėnas



LIETUVOS ČEMPIONAI


920057   Anicetas Uogelė


000000   M. Jefimovas


000000   I. Chrenovas


000000   J. Bytautas


920008   Gediminas Rastenis


000000   E. Zacharovas


920211   Gintautas Petraitis


920036   Vytautas Vaitonis


920115   Arūnas Ščiupokas


000000   A. Rutkauskas


920052   Algimantas Kaminskas


920128   A. Katilevičius


920106   Povilas Pakėnas


920038   Jonas Lukšas


920216   Vytautas Andriulaitis


929030   Kristijonas Kameneckas


929018   Algirdas Rauduvè


920247   Rimantas Rupšys


920332   Žilvinas Lapėginas


920368   Virginijus Braziulis


920005   Vytautas Sutkus


920401   Aleksandr Korabliov


920357   Dmitrijus Chocenka


920418   Saulius Voveris



Kaip pasiekti ICCF titulus pateikta čia.


ICCF titulų normų reikalavimai pateikti čia.




Šachmatų partija - tai pasaka iš tūkstančio ir vienos klaidos.
S.Tartakovier